Firma CONTRACTOR Sp. z o.o. istnieje od 1991 roku. Przez lata produkcji i dostaw betonu towarowego przyczyniła się do realizacji wielu kluczowych inwestycji w całej południowej Polsce.
CONTRACTOR Sp. z o.o. dysponuje dziewięcioma zakładami rozlokowanymi w Małopolsce i na Śląsku. Trzy z nich znajdują się w Krakowie, pozostałe zaś w Czernichowie, Dębnie, Tarnowie, Chrzanowie, Oświęcimiu, Tychach i Katowicach.

Zakłady betonowe Contractor na Śląsku i w Małopolsce – Kontakt

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy. Od ponad dwudziestu lat zajmujemy się produkcją, sprzedażą oraz dostarczaniem wysokiej jakości materiałów budowlanych do klientów indywidualnych oraz do dużych firm budowlanych. W naszych betonowniach wytwarzamy wszystkie możliwe rodzaje betonu. Począwszy od betonu towarowego, po specjalne rodzaje betonu zbrojonego. Wszystkie oferowane przez nas rodzaje betonu są w bardzo atrakcyjnych cenach.


Obecnie posiadamy dziewięć zakładów na terenie województwa Śląskiego i Małopolskiego w: Krakowie, Katowicach, Oświęcimiu, Tychach, Tarnowie, Chrzanowie, Czernichowie oraz w Dębnie. Jesteśmy jednym z największych wytwórców w Południowej Polsce!


Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi biurami handlowymi.


BIURO

Sekretariat
Tel: (12) 266-55-22
centrum@contractor.com.pl

DZIAŁ TECHNICZNY

Janusz Gajda
Kom: 697-697-155
Tel: (12) 254-49-31
janusz.gajda@contractor.com.pl

KSIĘGOWOSC

Grzegorz Judziało
Kom: 697-697-177
Tel: (12) 254-49-16
grzegorz.judzialo@contractor.com.pl

TRANSPORT

Marek Sznajder
Kom: 697-697-163
Tel: (12) 254-49-29
marek.sznajder@contractor.com.pl

DZIAŁ IT & MARKETINGU

Paweł Rutka
Kom: 697-711-905
Tel: (12) 254-49-27
pawel.rutka@contractor.com.pl

TECHNOLOG - KRAKÓW

Wiesław Marszałek
Kom: 697-697-160
Tel: (12) 254-49-23
wieslaw.marszalek@contractor.com.pl

TECHNOLOG - ŚLĄSK

Agnieszka Fidyt
Kom: 697-697-152
agnieszka.fidyt@contractor.com.pl

Dane teleadresowe

Contractor Sp. z o.o.
ul.Fredry 2
30-605 Kraków
Tel: (12) 266 55 22
Fax: (12) 266 53 50
NIP: 677-002-42-70
REGON: 350531835
Nr konta bankowego BSR o/Kraków:
32 8589 0006 0000 0012 1444 0008

Mapa dojazdu


Wyświetl większą mapę


PRZEDSTAWICIELE HANDLOWI

KRAKÓW

Krzysztof Wiatr
Kom: 697-697-176
krzysztof.wiatr@contractor.com.pl

KRAKÓW

Krzysztof Zawiski
Kom: 697-697-182
krzysztof.zawiski@contractor.com.pl

ŚLĄSK

Jerzy Mazgaj
Kom: 697-697-200
jerzy.mazgaj@contractor.com.pl

TARNÓW

Aneta Kumorowska
Kom: 697-697-173
aneta.kumorowska@contractor.com.pl

Dyrektorzy d/s sprzedaŻy

Region KrakÓw

Waldemar Mucha
Tel: (12) 254-49-18
Kom: 697-697-161
waldemar.mucha@contractor.com.pl

Region TarnÓw

p.o. dyrektora Waldemar Abramowicz
Kom: 697-697-169
waldemar.abramowicz@contractor.com.pl

Region ŚlĄsk

Jan Jamróz
Kom: 697-697-153
jan.jamroz@contractor.com.pl

Adresy dziaŁÓw produkcyjnych