Firma CONTRACTOR Sp. z o.o. istnieje od 1991 roku. Przez lata produkcji i dostaw betonu towarowego przyczyniła się do realizacji wielu kluczowych inwestycji w całej południowej Polsce.
CONTRACTOR Sp. z o.o. dysponuje dziewięcioma zakładami rozlokowanymi w Małopolsce i na Śląsku. Trzy z nich znajdują się w Krakowie, pozostałe zaś w Czernichowie, Dębnie, Tarnowie, Chrzanowie, Oświęcimiu, Tychach i Katowicach.

2010-10-08 - Uruchomienie nowoczesnego węzła betoniarskiego w Krakowie

We wrześniu 2010 roku spółka Contractor uruchomiła kolejny, najnowocześniejszy węzeł betoniarski na obszarze południowej Polski.

  

  

Jest to Wytwórnia Betonu WB 38.000 firmy ZREMB z mieszarką TEKA THZ-3000 oraz oprogramowaniem niemieckiej firmy Sauter, zlokalizowana przy ul. Fredry 2 w Krakowie. 

Pełna automatyzacja systemu produkcyjnego gwarantuje wytwarzanie wysokogatunkowego betonu przy zachowaniu najwyższych standardów, w tym wymagań normy PN-EN 206-1. Szerokie możliwości modyfikacji receptur pozwalają na produkowanie wszelkiego rodzaju betonu i zapraw, w zależności od indywidualnych życzeń i wymagań Klientów. Nowoczesny węzeł betoniarski produkuje do 90 kubików betonu na godzinę!

Contractor Sp. z o.o. oferuje Państwu jakość, solidność i pewność dostaw na czas! Zapraszamy do współpracy.