Firma CONTRACTOR Sp. z o.o. istnieje od 1991 roku. Przez lata produkcji i dostaw betonu towarowego przyczyniła się do realizacji wielu kluczowych inwestycji w całej południowej Polsce.
CONTRACTOR Sp. z o.o. dysponuje dziewięcioma zakładami rozlokowanymi w Małopolsce i na Śląsku. Trzy z nich znajdują się w Krakowie, pozostałe zaś w Czernichowie, Dębnie, Tarnowie, Chrzanowie, Oświęcimiu, Tychach i Katowicach.

Sprzedaż betonu towarowego i specjalnego – Tarnów, Kraków

Zakłady betonowe CONTRACTOR Sp. z o.o. istnieją już od 1991 roku. Przez lata swojej działalności, poprzez produkcję i dostawy betonu towarowego firma przyczyniła się do realizacji wielu kluczowych inwestycji w całej południowej Polsce.

 

Priorytetem naszej Spółki od początku istnienia było dostarczanie najlepszych produktów i usług zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom zajmującym się realizacją dużych przedsięwzięć budowlanych. CONTRACTOR Sp. z o.o. we współpracy ze swoimi partnerami biznesowymi wykonuje rozmaite projekty z zakresu budownictwa mieszkalnego, przemysłowego, drogowego, mostowego i nie tylko. Aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych przez nas usług, nieustannie monitorujemy wyprodukowane w naszych zakładach partie betonu, zarówno w laboratoriach własnych, jak i zewnętrznych. Potwierdzeniem wysokiej jakości wytwarzanego w naszych betoniarniach towaru są przyznawane Firmie liczne certyfikaty.

 

Obecnie CONTRACTOR Sp. z o.o. jest jednym z najważniejszych producentów betonu w regionie. Posiadamy dziewięć zakładów betonowych, które są rozlokowane w Małopolsce i na Śląsku. Dwa z nich znajdują się w Krakowie, pozostałe zaś w Tarnowie, Czernichowie, Dębnie, Chrzanowie, Oświęcimiu i Tychach. Tak rozprzestrzeniona sieć oddziałów gwarantuje naszym klientom ciągłość i terminowość dostaw oraz bardzo atrakcyjne ceny sprzedawanego przez nas betonu.

 

Nasza łączna produkcja betonu sięga 400 tysięcy metrów sześciennych betonu towarowego rocznie, co stawia nas w czołówce producentów betonu w Polsce. W naszej bogatej ofercie produktowej mogą Państwo znaleźć różnego rodzaju materiały budowlane, m.in. beton towarowy, beton architektoniczny oraz przeznaczony do użytkowania w trudnych warunkach atmosferycznych beton specjalny. Oprócz tego w naszych zakładach produkowane są również różnego typu mieszanki stabilizacyjne oraz zaprawy cementowe (m.in. wylewki samopoziomujące).

 

Niezwykle ważna dla Spółki jest troska o środowisko naturalne. Dlatego też, w celu utylizacji pozostałości świeżego betonu, w każdym naszym zakładzie produkcyjnym zainstalowane są profesjonalne urządzenia do recyklingu.

 

DOŚWIADCZENIE I PROFESJONALIZM:

W dziewięciu zakładach zlokalizowanych w Małopolsce i na Śląsku produkujemy łącznie ok. 400 tys. m³ betonów i zapraw.

Produkujemy mieszanki betonowe tylko ze sprawdzonych, atestowanych surowców, gwarantujących wysoką jakość naszych wyrobów.

Prowadzimy badania każdej partii wyprodukowanego betonu, wydajemy stosowne atesty i świadectwa jakości.

Stosujemy całą gamę doskonałych polskich i zagranicznych domieszek chemicznych i dodatków do betonu polepszających właściwości produktu zgodnie z życzeniami Klientów.

Produkujemy betony zwykłe i specjalne, mieszanki betonowe hydrotechniczne, przeznaczone na konstrukcje dróg i mostów, na nawierzchnie drogowe, odporne na agresję chemiczną, o podwyższonej odporności na ścieranie.

Wytwarzamy betony lekkie (pianobetony) i ciężkie (barytowe).

W okresie zimowym sprzedajemy beton ciepły.

Mieszanki betonowe dostarczamy betonowozami MAN, IVECO, MERCEDES, STEYER, TATRA o pojemności od 6 do 9 m³.

Posiadamy pompy do betonu TEKA, REICH i STETTER o wysięgu od 19 do 38m. Mamy za sobą doświadczenia w pompowaniu betonu na odległość ponad 100m z pomocą dodatkowych rurociągów.